O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Szkoda że nie prowadzi dalej Romy, wprowadziłby do końca swoją wizje i może zaczeli znów coś znaczyć w piłce. Wracając do powołań do niezrozumiała jest obecność Negredo i Torresa, podobnie jak w Polsce Boenischa, brak Soldado , a u nas jak dla mnie Frankowskiego, doświadczenie i opanowanie tak ogranego zawodnika było by wielce przydatne, nawet sama obecność w składzie.

0

Hiszpania pokaże klasę .... Asenjo z Bojanem mogliby się spotykać na treningach ..... Barcelony ;p

0

Mamy Eto , ale co z Henrym ? Już nie te lata ... jestem jak najbardzej za Ibrą i Riberym , byłoby bardzo dobrze gdyby na Camp Nou zawitał Evra

0

są kontuzje ale tylko 3 zawodników , odpukać żeby więcej ich nie było ... szeroka ławka bardzo dobrych piłkarzy , licze na pokazanie pazura tak samo jak na początku sezonu

PS: kiedy Milito powróci i jak przebiega proces rehabilitacji ??

0

kurde ;/ pora na przesunięcie Caceresa na bok obrony , żeby "2" grała jak Belletti

Zobacz wszystkie

0

no i 6 !!! :D

0

nigdy nie lubiłem czytać komentarzy na temat VV w większości zawsze były krytykujące go ... Cech wpuściłbym szmate w finale LM to padłby tekst "najlepszemu się zdarza" a gdyby to zrobił Valdez : "sprzedać go , nie nadaje się do Blaugrany" ...wg. mnie Victor to wspaniały i niedoceniony bramkarz !!! Busquets - cieszę że wszedł tak dobrze w pierwszy zespół i prezentuje się świetnie... Pedro - kiedy wchodzi na kilka minut zawsze wywiera na mnie wrażenie, więcej gry... Bojan - w Barcie joker kojarzy mi się z Larssonem, w każdym aspekcie , jednak Krikić jest zbyt młody by mu odrównać , czasami grał haotycznie ale chciałbym żeby został drugim Henrym z czasów świetności Arsenalu. O Messim za wiele nie trzeba mówić póki co nie widze w nim niczego złego... redaktorzy brawo sport napisali że powinien być bardziej "niegrzeczny" bo wielkie gwiazdy cechuje zabawa z dziewczynami i super fury... grzeczny, skromny Leo odpowiada mi

Pozdrawiam VeB....

0

Keita niech pokaże dlaczego tutaj jest ...... szczerze powiedziawszy to kolejne gole mnie nie zdziwią

0

casillas to super !!!! fajnie że można wymienić poglądy z kibicami innej drużyny .... duży + dla Ciebie

0

i teraz charytatywny mecz 1 jedenastki i rezerwowej jedenastki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?